EKocaeli ailesi olarak, sosyal medya kitlelerini analiz etme ve onlara özel bir strateji geliştirme, sosyal medya profilleri için içerik oluşturma ve dağıtma, online görüşmeleri izleme, etki sahibi kişilerle iş birliği yapma, topluluk hizmeti sağlama ve izleme hizmetlerini yürütmekteyiz. 

Dijital dünyada işletmelerin veya markaların belirli kriterlere göre düzenli ve uyumlu performans ölçme ve raporlama hizmetlerini sunmaktayız. Bu bağlamda dijital platformların yönetilmesini sağlamanın yanı sıra Ekocaeli ailesi olarak, dijital ortamda marka bilinirliği oluşturmayı ve dünya standartlarında kalıcı bir kalite yakalamayı hedefliyoruz. EKocaeli’in amacına yönelik olarak Kurumsal Sosyal Medya Yönetimi sunduğumuz alanlar şöyledir;

  • Instagram hesap yönetimi
  • Twitter hesap yönetimi
  • YouTube hesap yönetimi
  • Facebook hesap yönetimi
  • Linkedin hesap yönetimi
  • TikTok hesap yönetimi
sosyal-medya

Sosyal ağların iş potansiyeli çok büyük olduğu için; işletmeler, marka farkındalığını artırmaktan mağaza ziyaretlerini artırmaya kadar pazarlama alanının genelinde hedeflerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmek için sosyal medya platformlarından yararlanmaktadır. Dolayısıyla sosyal medya alanlarında rekabet çok yüksektir, rekabette öne çıkabilmek için profesyonel çalışan sosyal medya ekiplerine ihtiyacınız bulunmaktadır. 

Sosyal medya pazarlaması yoluyla birden çok kişiye ulaşmak isterseniz bu kanal üzerinde bizlerin desteğine ihtiyacınız olacağını düşünerek; EKocaeli ekibi, etkili bir sosyal medya yönetimi geliştirerek marka bilinci oluşturmaktadır. Sosyal medya pazarlama ürün, hizmet veya kampanya tanıtımı için tüm kullanıcılara bir platform sunmakta ve en yeni sosyal medya yöneticisi için tasarlanmış basit ve kapsamlı arabirimlerle kampanya yönetmeyi mümkün kılmaktayız.

Doğru süreçlere ve araçlara sahip olmadan sektörel olarak başarıyı yakalamak oldukça zordur. Bu bağlamda, kapsamlı sosyal medya pazarlama ve yönetim çözümleri için EKocaeli ekibi olarak çalışmaya hazır bir şekilde sizleri beklemekteyiz. Markanıza dönük olarak dijital pazarlama etkinliklerinizi yürütme ve iş hedeflerini çok daha verimli bir şekilde ulaşmak için proje oluşturmanız bizim için yeterlidir.

Sizin için ne yapabiliriz?