Ürünlerinizi en hızlı ve etkili şekilde satış stratejini oluşturarak, binlerce ürün satışı, kargo ve ürün kontrollerini gerçekleştirebileceğiniz, teknolojik tüm entegrasyonlarının yapılacağı profesyonel e-ticaret sistemlerimiz ile ürünlerinizi müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.

Tüm teknolojik yenilemelerin E-Ticaret paketlerinizde yer alacağı, Seo Optimizasyonu, Reklam Platformları ürün yüklemelerinin gerçekleştirileceği ve en etkili şekilde satışının sağlanacağı e-ticaret ürünlerimiz ile kargo süreçlerinden, ödeme alımlarına kadar tüm süreci otomatik şekilde yönetebilirsiniz.

 

e-ticaret

Web sitesinin dinamik görseli ön planda tutularak, en etkili satış hedeflerinizi ve ürünlere ait tüm detayların yer alacağı e-ticaret sitenizde EKocaeli Bilişim Hizmetleri’nin teknik kadro ve altyapısı ile hızlı entegrasyonlar ve ürünlerin sitenize eklenmesi gibi tüm süreçlere çözüm ortağınız oluyoruz.

Daha düşük bütçe ile, daha çok müşteri deneyimi ve reklam yönetimi sağlayacağınız web sitenizi birlikte büyüterek, tüm ihtiyaçlarınızı deneyimimiz ile birleştirerek en etkili satış politikaları ve danışmanlık hizmetlerimiz ile e-ticaret sitenizi birlikte oluşturuyoruz.

Sizin için ne yapabiliriz?