Google Ads Reklam Yönetimi Danışmanlığı

Tüm internet kullanıcıları çeşitli platformlarda varlığını sürdürüyor. Ancak aynı internet kullanıcılarının %98'i arama motoru olarak Google kullanıyor. Bu platformda reklam vermek evet itiraf ediyoruz çok zor değil. Ancak doğru reklamı, doğru kriterler ile doğru hedef kitleye ulaştırmak tecrübe istiyor. İşte Google Ads Reklam Ağı üzerinde faaliyet gösterdiğimiz reklam türleri.

- Arama Ağı Reklamları

- Alışveriş Reklamları

- Görüntülü Reklamlar

- Yeniden Pazarlama Reklamları

- Gmail Reklamları

internet-reklamciligi

Facebook Reklam Yönetimi Danışmanlığı

Evet Facebook artık eski bir sosyal medya platformu. Ancak tüm dünya üzerinde günümüzde hala en çok kullanıcı sayısına sahip olan ve en çok tüketilen sosyal medya platformu olma özelliğinide sürdürmeye devam etmektedir. Aynı zamanda Facebook'u rakiplerinden bir adım öne çıkaran bir özelliği daha bulunmaktadır. Bu özelliği profil bazlı bir reklam yönetim sistemine sahip olması. EKocaeli Bilişim Hizmetleri tecrübesi ışığında doğru strateji, doğru içerik ve hedefleme ile yeni müşteriler kazanmanız artık çok kolay.

Instagram Reklam Yönetimi Danışmanlığı

Görselliği ve yüksek etkileşim oranları ile tüm dünyanın dikkatini üzerine toplayan bu platform, Facebook Reklam yönetiminin sunduğu avantajlar ile kısa sürede müşteri adaylarımız ile iletişim ve etkileşim kurmamızı sağlamaktadır.

Youtube Reklam Yönetimi Danışmanlığı

Dünyanın en çok kullanılan 2. arama motoru olan ve ayda 16.000.000 tekil kullanıcıya sahip olan Youtube aracılığıyla sesinizi duyurun! Belirlediğiniz bölgelerde, hedef kitlenizi belirleyin ve istediğiniz zaman da istediğiniz yerde olun!

Lınkedin Reklam Yönetimi Danışmanlığı

Profesyonel bir kesimi aynı çatı altında toplamayı hedefleyen bu platform güçlü bir reklam aracı ile hedefi on ikiden vurmamıza olanak tanıyor. İster şirketinize yeni bir eleman isterseniz yeni müşteri adayları bulmak için bu güçlü reklam araçlarından faydalanarak işletmenizi yukarılara taşıyabilirsiniz.

Twitter Reklam Yönetimi Danışmanlığı

Bilginin en hızlı yayıldığı mikroblog ağ sistemi şeklinde tasarlanan bu platformda hedef kitlenize özel yeni reklam kampanyaları ile müşteri adaylarınızın dikkatini çekebilirsiniz. Özellikle doğrudan rakibinizin takipçilerine reklam verme olanığı sunan platform tecrübeli ellerin yönettiği çalışmalarda kesin sonuçlar sunmaktadır.

Sizin için ne yapabiliriz?